BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

taigi, tai pradžia.

[{39:09:01}]Andrius.Ko ash esu antierekcijos ir asexualumo dievas
[02:01:24] mantas says: :D
[02:03:18] Andrius. K says: kai ash esu shalia mano smarve neleidzia vyram aptirti erekcija ir jie pradeda slykstetis moterimis bei savimi kaip sexo objektais, pamaciusios mane nescios moterys nesusilaukia viaku dar tris metus o ju vaisius gimsta perneshiotas
[02:03:27] Andrius. K says: paprastos moterys buna suasos kaip sacharos dykuma
[02:03:44] mantas says: :D
[02:03:49] Andrius. K says: ir surpanta jog vyrai - tai blogis
[02:05:03] Andrius. K says: o mane kaip savo pasiuntini sergeja dievai SHKhAAAA, didzioji kosmine pzyda dziun-dziu (pagaliau jin turi varda) bei didysi kosminis falas mambuktukas.
[02:06:16] Andrius. K says: mano prieshas yra didieji kosminiai papai, visuotines ejakuliacijos, sudrekimo ir sexualines satisfakcijso dievybe

o pranašo vardas buvo yra ir bus Gžehošas (islam abdul rabinovič- satan paganislovas Bolislevskis, visuotinio celibato premjeras, nulinkusio ir supuliavusio bybio karalius)
didysis kosminis Anusas, DIevas SHAKhAAAAA

atsirado iš visos neigiamos materijos iskart po didziojo sporgimo. tai neigiamos energijos darinys, todel jis yra neigiamas. is esmes tai tiesiog didele siknaskyle (zmogisko pavyzdzio, idant zmones sukelia didziausia blogi pasaulyje ir kosmose).Nusikaltusius, (darancius daug gero kitu labui, teigiamus personazus bei visus kas daro gyvenimą mielą) ji apshika. “prasiveria dangus nesvarbu giedra ar apsiniaukę, iš dangaus išlnda didžioji kosminė šiknaskyle ir apšika tave nuo galvos iki kojų” (iš “Bilo padvalo kronikos.trečioji dalis:mes dar negirti”). labiausiai nusidejusius(tokius kaip jezus, martinas liuteris kingas, pranašas Mahometas, Buda bei kiti religiniai bei dvasiniai atstovai, šamanai burtininkai ir liaudies gydytojai gydantys savo energijom maldom bei kitokiom blasfemijom, taip pat soliarumo darbininkes(nes jos labiausiai atitinka naudojamo produkto - shudo- spalva bei protine konsistencija)) didis dievas taip apt pasirodo tik vyksta atgaline reakcija - jis itraukai tokisu veikejus ir pavercia supershudo materija kuria apshikami kiti nusidejeliai(iš “pranašo žodis.pirmoji knyga.pirmasis ritinys.pirmasis puslapis:pokalbiai su pačiu savimi”).
Kosmine dziundze(vagina makkštis, pyzda, putka arba teisiog didžioji kosminė skyle)DZIUN-DZIU

tai nekas kita kaip superdydžio zmogaus vagina atitinakintis organas. šaltiniai gan riboti bet žinoma jog dziun-dziu (toliau DD) atsirado beveik iškart po SHAKhAAA(toliau SKH)
Funkcija:
dziun-dziu atlieka pagrinde apsivaisinimo-gimdymo funkcija.apsivaisina didzio kosminio falo pagalba, susiurbdama planetospermius ir gimdydama neapsakoma blogi i kosmosa. viskas vyksta Žvaigždės sistemos isnykimo metu kai gesta saule todel beveik niekas nesikeicia, planetos taip ar taip žusta.
kita informacija:
dar vienas zinomas faktas, yra tai, kaip valoma DD. “pririša kojas prie dvieju BELaz’u[LABAI dideli sunkvezimiai eksploatuojami rūdų karjeruose]” tada jas atitraukia ir prieš tave atsiveria didžioji kosminė dziundze ir tada pradedi ja valyti” (iš “mažoji pranašų virtuvė: kosminio košerinio maisto gamyba, bei pokalbiai draugų tarpe” dalis, knyga bei ritinys nežinomi. puslapis 667)
tai vieno iš Apšviestųju, Tsikishvili žodžiai. pranašas Gžehošas teigia, jog po blogio gimdymo kaip pašalinis objetas susidaro kosminiai ukai, kurie suformuoja naujas sistemas, deja DD lieka radiacija, toksinai, bei padarai iš kitokių matavimų. po tokio gimdymo DD lieka trumpam išsekusi ir švartuojasi didelese uždarose patalpose žemėje, kur yra atidaroma (kaip apraše Tsikishvili) ir valoma naudojant spec apranga bei spec irankius- valiklius (pirma nuplaunama su H2O(panaikina radiacija), panaudojant TIDE automat, su cilit band bei botokso, azoto suboksido, amonio suboksido hipernitrato fosfato ir galiausiais aktyvintos anglies tirpalu panaikinamas cheminis uztershimas,o su hiper transfazes generatoriaus triptiku keliaivia iš kitu matmenu ikeliami atgal i savo namus, galiausiai imamas dantu shepetukas ir viskas nusveiciama nuo karieso). tai kolkas visos zinios apie DD

didysis kosminis falas MAMBUKTUKAS

kaip ir visi Didieji Dangaus Kunai neigiamas personažas

žinoma tik tai jog laisvai klajoja kosmose, ieško mirštančių sistemų, jas rades ejakuliuoja ant ju savo egzosperma, egzospermatozoidai, pranike i planetos viduri jas apvaisina ir jos virsta i planetospermius, kurie apvaisina DD.
kolkas ziniso tik tokios

Didieji Kosminiai Papai

žinoma tik tai jog jie yra, jokiu zodiniu saltiniu ar rasytiniu apie juos kolkas nerasta, zinoma jo tai, gerasis personažas DIdziuju Dangaus Kunu sistemoje, vienintelis visu triju Bloguju kunu priesas, tai viso gerio ir gyvenimo prasmes saltinis.

<>
pranashas grü^nebohrmas’chine (kitur minimas kaip machenmachinegewerh) mini Didziuju Kosminiu papu varda “gul’n Dhar’am”(toliau gD) ka is senoves skvinskvaskvildochu kalbos isvertu reiskia: duodantys už dyką.

naujausi tyrimu duomenys ir senoves knygu rankrasciu ritiniu radimas rodo jog gD pienas (arba subastralines isšskyros) pasižymi sekančiomsi savybemis:
vyrams išgėrus:

sukelia ilgalaike, valdomą erekcija, veikia kaip energetinis gerimas, pratesiantis lytini akta, sustiprinantis orgazma ir spermos ishsiliejimo greicio energija padidina 10KiloDžauliu.
patepus ant penio, penis pagyja nuo visu ligu, printanciu per lytini akta, taip pat moteris paveikta sio penio pastoja tik tuomet kai pati to nori ir vyras tam duoda sutikima. vaikai gimsta blondinais, melynakiais, vseiki ir vunderkindai. toliemsni gyvenima nulemia patys. galimi plauku/ akiu spalvos pakitimai prik;lausomai nuo aplinkos bei zmogaus. po 21 gimtaidenio pakitimai negriztami.
eja, jau atsilikusiems ir kitaip bloguju kunu nuskriaustiems zmonems padet daugiau nebegalima.

moterims isgerus: sudreksta vaginos, jos nori sekso veikia taip pat kaip energetinis stiprinantis orgazma ir didinatys jautruma, tuomet motris gali patirit nuo 5 iki 7 ar daugiau orgazmu per nakti.

pasitepus krutis, jso pasidaro klusnios ir galima keisti ju forma, dydi bei spenelio padeti bei dydi. po 5 minuciu krutine ima stangreti ir tokia islieka dar ilga laika jeigu vel nera panaudojamas sekretas.

pasitepus vaginas, jos tampa seksualiomis, susitraukia nereikalingas lytiniu lupu perteklius. efektai vienkartiniai ir negriztami.

panaudojus analinei angai, jis susitraukia, jeigu buvo paveikta penio arba kokio kito nedoro isibrovelio.

deja pieno ishskyru nera albai daug, didele dalis ju sunaudojama atstatant pusiausvyra tarp gD bei didziuju kosminiu kunu.
MAMBUKTUKA saugo jo prankiniai, nes jeigu falosas netycia isktris tarp papu i ju hipermagnetini supersrauta, tada falosas negales apvasint planetu apie 10 mlrd metu ir taip sustabdys vissu procesus kosmose, galimas gyvybes isnykimas .
<>
visuotinio chaoso ir moteriškumo pranašė Skhin’ Bab’ Hah’ (iš viduriniojo periodo skvinskvaskvildochu kalbos išvertus jso vardas reiškia „žudanti savo lytiniu lupu galia, jodama nebalnotu vyru”) yra Dziun-dziu pasiekėja, viena iš padrindiniu šamanių-gimdyviu-kovotoju(o taip pat ji kovoja pries vyru santykius su vyrais, nes tokiu budu jai lieka maziau pavaldiniu), teikia toki DD aprašymą „mes ją (Dziun-dziu)buvom jau seniau atradusios. Tai didžiulė visa ryjanti vagina kosmose.Mes ją vadinam “Vadžiaina mamma” ” (iš: Po 21:12.Stebuklinis pokalbiu metas visuotiniu žemę apipinusiu tinklu)

<>

{kad neivyktu apvaisinimas ant mambuktuko maunama susidevejusi belazo kamera ir padanga, tačiau geros padangos pasitaiko itin retai, (kartais jos net vadinamos mitinemis butybemis nes per visa žinoma rašytine istorija tokiu pasitaike tik viena… mazdaug tada kai gime Jezus…)…}
<>
esant pranašui Gžehošui dar gyvam, račančiam šią kosmoso teisybes ir visuotinio tikėjimo knyga, išaiškėja (velgi matant nauja vizija ir esant neaiškios kilmės sodo sklype su aiškios kilmes homo sapiens sapiens sapiens) jog didysis kosminis falas, turi keistas, bet aiškias, panašias i žmogiškas ataugas vadinamomis dieviškosiomis seklidėmis. Tikslus ju pavadinimas senosiomis, vidurinio laikotarpio naujomis bei naujosiomis kalbomis yra nežinomas žinia tik tajog pavadinimas pagrinde sudarytas iš balsių, ir dvejų - keturiu balses kertančių bet esmę nusakančių priebalsių. Be to, aiški yra ir šio [attachment'o] priedo paskirtis. Pagrindinė funkcija - egzospermos ir egzospermiu gamyba. Egzospermiu ir egzospermos pagrindą sudaro genetiškai modifikuoti produktai, todėl jog jie yra vienas didziausiu kosminiu blogiu (jais buvo siekta ismaitinti legendinio kosmoso miesto pavadinimu Planethikuz Žemikhuz,tačiau GMP sukeltos mutacijos bei nutukimas (dažniaisia nutukdavo vyru varpos del to išnyko bene visa miesto populiacija) priverte kurti produktus nuo nulio, beveik vien tik iš paveiksleliu, pradžioje nauji augalau buvo tik 2D, tačiau veliau sugebejo evoliucionuoti, pasiekti 2.5D (mokslininkai persistenge ir beveik padare 4.15D, augalai buvo dinge i kita matavima bet is ten juos patiasytus, grazius, 3D ir be modifikaciju atsiunte aukstesniosios butybes)veliau sutuacija normalizavosi, aišku po didziojo bado meistas-planeta labia istustejo,isnyko beveik visi supermiestai, išgyvenusieji apsigyveno kaimo teritorijoje, verčiasi aukšto lygio žemdibyste, daug puotauja, muzikuoja bei lavinasi dvasiškai ir kulturiskai.garbina daug dievu, saikingai duaginasi bei kariauja tik virtualioje erdveje. Isgyvenusieji - nematerialus, dvasingi žmones, nepritape supermiestuose, o tie kurie liko materializmo apsiaupsti… na saltiniai teigia juos esa mirusius ar dingusiu savo aukso burbuluose, per kvailuma burbulai uzsandarinti pačiu sheimininku, del to kad jie daug valge ir ju siamtos uzkimso orlaides(senuosius supermiestus padejo ismontuoti padarai is kito matavimo (4.1) del jiem reiklaingu 4,1 matavime esnaciu medziagu kurios susidare po meistas, teigiama jog tai niegiamos energijos koncentratai kuriais varomi 4.1 energijos saltiniai))<><><>

<><><>

<><><>

<><>><
Ištraukos iš SHAKhAAAAA vienuolyno vienuolių ir vienuolių poezijos, kronikos bei atsitiktinai atrastu ritiniu bei knygu.
Eglė
Šik po viena, šik po du, šikime visi kartu. Trū poezija \m/
Deividas D N
poete gal busi? :D
Eglė
Aš dar tik ligiuojuosi į poetų gretas. Kaip manai, man pavyks?
Deividas D N
su tokia poezija,paimsi aukstumas (happy)
Eglė S
Wuhu, vadinasi ne veltui stengiuosi. Man dar truputi palaikymo ir įkvėpimo tereikia ir būsiu trū meistrė.
Deividas D N
palaikymas (clap)
Eglė
Šaunumėlis. Aš gėjus.
Deividas D N
ir sekasi zmonem :D
Karolis Savickas
prisikau as savo kieme, o poto isgeriau pieno. pienas buvo negerai, nes pritriedziau po langais
Eglė
Man visada sekasi. Aš gyva sekmė. sėkmiškiausia sėkmė.
Eglė
Karoli, tu esi POETAS. po šimts, net aš tai pripažinsiu, būdama poete. Tu Turi talentą, žmogau. Sveikinu.
Tadas Žičkus Karbusis
Tylią naktį be mėnulio,
Vėlų vakarą rudens
Ūbags kelnes nusimovė,
Šiko prie kapų akmens
… Žiūrėti daugiau
Ir staiga išlys lavonas
Ir sušuks jisai balsu
“Apšikai mane, balvone,
Pažiūrėk kaip čia baisu”

Ūbags smarkiai nusigandęs,
Kiša pirštą subinėn,
O lavonas nusikeikęs
Atgulė kapų duobėn

Mindaugas T
Naslaitele, gero budo,
pyst i suda ir prisnudo,,, xDDDDDDDD
Gintare V
Jaunųjų literatų būrelis. O.o
Arvydas K
pučia šaltas vėjas, ahh kaip noriu kaku tūlikas už kampo aj šiku ant tako :D

Gintare V
Broliai lietuviai,
Lietuviško rašto,
Šikit į skylę,
O ne ant krašto.
Mindaugas T
Popieriu rado Jonukas kieme
Ir i tualeta nuskuode begte,
Greit pasigirdo jo klaikus riksmai,
Svytrinis popierius buvo tenai,,,
(kazkokio poeto ankstyvoji kuryba) ;DD

Mindaugas T
Šik be skausmo, be skandalo,
šik ramiai ir iki galo.
Šik be klizmos, be ricinos,
be pagalbos medicinos.
Nes šikimas - idealas,… Žiūrėti daugiau
jei nešiksi - bus tau galas.

<><><>><><><><><><><><><><

vienas iš atrastų ritinių byloja:

dabar, visi žmonės, vyrai bei moterys, garbinantys gul’n Dhar’am (kosminius papus) atlieka atitinkamu kuno daliu auginima. Vyrai - augina pilva, iki tam tinkamo lygio, kai jis šiektiek primena moters krūtį, tačiau ne per daug, nes nutukes vyras nera laikomas graziu, nutukes vyras - tinginystes ir gobšumo simbolis, nes nutuke vyrai - tai valdininkai imantys kyshius, tinginiai, zmones nedirbantys, nevystantys savęs fiziškai, o juk fiziškai nesivystant prasideda ligos, sumažeja sexualinis aktyvumas, bei kitokie žmogaus gerumo rodikliai krenta. [pranašas gžegošas, nors ir yra nutukes, bet supranta jog jo siekiamybe turetu buti idealumas, taciau kadangi zmogus visad nepatenkintas savimi, idealumas yra siekiamas visa gyvenima(pranašo pastaba apie save, aplinka bei kiti bendravimo su kosmosu niuansai)] tuo pačiu, gul’n Dhar’am garbina ir moterys, siekdamos jog ju krutine butu patruakli, stangri nenukarus bei ne per didele, nes perdidele krutine trukdo moteriai, vysto nesveika vyru poziuri i ją. Dirbtinai padidinta krutine, tokia kaip silikonine, skudurine (skudurine krutine tai tokia kuriai padidinti naudojami specialus liemenukai su pripusta krutine) vylioja tokiu kostminiu kunu kaip mambuktukas,shakhaaa bei dziun dziu demesi. Kai galiausiai jie visi kartu pradeda zmogaus naikinima, tai moters plaukai tampa shveisus, moteris idega, bet idega taip lyg ja butu apsupusi saulė, sumenksta protas ir galiuaisi rezultatas tampa negriztamu. Vaistu tam nera ir matyt nebus, isheitis yra: nesididinti krutines, kai ji nera maza.
Apie moteris su maza krutine, be vyrus be pilvo:

moterys, negalincios tureti graziu krutu, neturetu pult i panika jas didinti, nes jas istisk likimas, kuris aprasyutas auksciau. Jas istiks didziosiso trejybes sindromas. Taip pat gali pradeti garbinti netikrus dievus. Jeigu tokia moteris sugalvos didinti sventaja dvasia dirbtinai, jas reiketu pakabinti ant shakos, nudirt jom oda ir izdziovint, tokiu butu tenkinant kanibalu vytintos mesos poreiki. Galima duot isniekinti kaprofilams ir maniakams. Jeigu mopteris jaucia nuoskauda del to kad jos genomas netinkamas didelems krutims augti, ji turetu gerti hormonus. Jeigu jie nepades, tuomet reikia melstis gul’n Dhar’am, tuomet jei duos savo pieno, kurio pagalba bus isgydyta shi nemenka yra.

Daznai nepasitaikant bekrutinystei, shi problema menka ir beveik niekam enzinoma. Todel tolesnis jos aprashymas nera svarbu.
Vyrai be garbinimo pilvo

tokie vyrai emosntruoaj savo raumenis, tai tas pats lyg ziema vaikzcioti nuogam - tai nepatogu bei neetishka. Dar toliau - ir tokei zmoens prades vieshai demosntruoti savo vidaus organus, kaulus. Tokie zmones tinka kaip gyvi eksponatai medicinai, ivairioms ekspozicijoms, rodancius grotskishkus, shiurpius vaizdus, moderniam menui. Sukude zmones turetu imtis specialiu dietu, idant atstatytu ir rodytu savo vyrishkuma. O tie kurie dar atvirksicai ir negerbia sventosiso dvasios auginimo bei garbinimo turetu buti ishmesti iš visuomnes ir dirbti sunkius fizinisu darbus
<><><>><><><><><><

apie netikru dievu garbinimą, pasaulio pabaigos atejimas.

Kai zmones pradeda garbinti monoteistinisu dievus, tuomet prasideda ju planetos devalvacija, kitaip sakant ateina py…. tokei dieva yra jezus, jahve, alachas, perkamumas, pasiula-paklausa, materialistikas, bei visa kita ka dabar matote aplink save.

<><><><><><><<>><><><><><><><><
dievo SHAKhAAAAA apsireiškimai žmonėms

dievas SHAKhAAAAA apsireiškia savo pranašams bei jo rustybes nusipelniusiems doriems žmonems kaip ROTA virusas, diareja, vemimas, analines angos uždegimas, honoreja bei analinis sifilis. Idžiasia garbė SHAKhAAAAA garbintojams yra diareja sexo metu, apdergiant nieko nenutuokianti veida, partnerio su kuriuo vykdomas aktas. Jeigu bandoma dirbtinai padaryti tokį aktą, Asmuo baudžiamas 1 menesiu vidurių užkietijimo.
><><><><><><><><><><><><><><

Sutrikus kosminiu sroviu tekmei bei atsidarius juodųjų fekaliju portalui, kartais didysis kosminis falas mambuktukas, i jas pataiko, taip patekdamas i kosmine Angą SHAKhAAAAA iš vidaus, bandydamas ištrūkti kosminsi falas sukelia savaiminius analinius orgazmus, falų uzdegimus, apipjaustymų statistikos piką bei ugnikalniu, tokių kaip Eyjafjallajökull išsiveržimus.
Pakilus didesniems dulkiu debesim planeta yra apsaugoma nuo kosminio apvaisinimo, mažiausiai metams, kol nenuses dulkes.

Deja planetu gyvnetoja daznai supanikuoja ir ishsinaikina patys tikedami etejusia apokalipse, taip daro neistrususiu planetu gyventojai nezinantys apie kosminius veiksmus, kosminius kunus bei shia knyga.

><><><><><><><><

Kadangi visi didieji kunai yra padaryti iš hipertrofuotos metastazines metomorfoze pravejusios medžiagos „ ‘Eyujaja’ga’r'd’grz ” (trumpinama E626) tai yra sekami ju susiliejimai per hipertrofines (arba kitaip patinusias nuo efekto panašaus įpagirias).
Štai keletas analines morfologijos samplaikos pavyzdžių(bandant kartu ištarti dievų vardus)

gul’n Dhar’am ir SHAKhAAAAA susiliejimas:

gul’n SHAKhRAAAAMHRZ:
galimi variantai:
a) kostminis pienas pavirsta rudaja mase, patekęs ant moteru iš baltaodžių paverčia jas juodaodėmis
b)kosminis pienas pavirsta srutomis. Visi vartotojai sunkiai suserga (rota virusas, diareja, galimas”maisto su fairy”(stipriai leidziantis vidurius)efektas o taip pat savanoriškai sukeltas abortas dar negimusiam sveikam vaikui vunderkindui)
c) shakos pavidalas itruakdamas aukas jas palaimina amžinajai euforijai(taip budistai pasiekia nirvana)
d) SHAKhAAAAA pasirodės nebaudžia bet aplieja nekosminiais, o hyperkosminiais Didžiojo Pieno kiekiais. (rota viruso analogija Dievui SHAKhAAAAA)
Kitokios variacijos negalimos. Idant faloso mikromolekulinė struktūra iš esmes yra neigiama ir galinti saveikauti su taip pat neigiama Dziun-dziu struktura falas, shaka, bei papai negali jungti kitaip. Falas, budamas dziundziu atmaina vyriškąja lytimi saveikauja tik lytiškai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

Zalias2010-05-11 00:50

TAAAAAIP!!!!! puiki epo pradzia!!!

Nakvisiokas2010-05-11 02:03

Nesveikai gerai :)

krc2010-05-13 03:33

:D blet gali ait naujas hario poterio knygas kurt su tokia fantazija :D

Rašyti komentarą

Tavo komentaras