Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-09-30

hiper uber ir unter

Publikuota: kasdienybė. religija virš tikėjimo galios

Uber entelektualus darbas:

dievo g’hul dharam matytojas ir vardo kūrėjas pranašas zibungul matshigah DZHA (iš senovės mambuktukajų kalbos išvertus “kažkoks pažaliavęs padaras”) šiuo metu gilioje galtikos duobeje padedantis statyti komunizmą dirbą uber hiper jEntelektualų darba: darbas susideda iš mėsos, mėsos, mėsos, hiperkosminių svarstyklių, minivakuumo ir mėsos mėsos mėsos. darbas reikalaja daugybės valios, galios, pastangų, ir fizinių pastangų, kurioms reikia dar pastangų. be galo sunku, tik retas kuris gali tokį jEnteletualų darbą dirbti. tai kurkas sudėtingiau negu dirbti boulinge prie kasos arba netgi avtoservise būt padangų nešiotojų, be galo jentelektualus darbas.

uber intektualus darbas - tai darbas lengvesnis, kur tereikia daryti kažką kad apsimestum dirbantis kažką kitko, pvz nešioti dėžes, malkas iš vienos krūvos į kitą, kasti smėlį kapinėse arba aprenginėti lavonus.

unter darbas pats turbūt lengviausias darbas mažai apmokamas dirba tokį visi pagrinde jie vadinasi inžinieriai mokslininkai daktarai, docentai dekanai ir kitokie nupezeliai kurie baigė tik 12 metų mokyklos ir iki šiol mokosi universitetuose ir yra visiški silpnavaliai moksliukai negalintys prisisukt rozetės.

tebunie joks darbas su jumis kurį dirba tik išrinkti visuomenės gyventojai tokie kaip politikai, ūkvedžiai, diplomuoti pašalpiniai bedarbiai ir kitos visuomenės žvaigždės.

all hail randomness the mother and father of evolution.

Patiko (0)


Atgal į: hiper uber ir unter