BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tapetų gimimas bei generalinis generalinio generolų generalizmo generalizavimo/ mini- EuroRemonto planas. Nepolitkorektiškai.

Tapetų gimimas bei generalinis generalinio generolų generalizmo generalizavimo/ mini- EuroRemonto planas. Nepolitkorektiškai.

Nūnai Pranašas Grzegorszhas, nekeliaudamas po dykumą 40 dienų, naktų, minučių sekundžių ir valandų, aptiko netai savyje netai tarp išorės tokį paradoksą: TAPETAI. Tai kažkoks neaiškios kilmės, bet gan aiškios paskirties netai audeklas netai popierius netai paveikslas netai stebuklas, nors iš tikro prakeiksmas. Tapetus išrado antai jau seniai pamirštas niekam nežinomas BLET TAIP JAM IR REIKIA, net ne žmogus o galiu pasakyt hiperboloidinis astralinis egzoskeletinis endotermiškai neaktyvus ir morališkai žlugęs padaras. Net ne padaras, o blogio energija, blogumą savo išleidęs per perkamumo populiarumo reklamos ir homo sovietikus palikimo mezosferinę prizmę, antai išsiūsdamas ją visomis keturiomis kryptimis apteršti didžūjų kostminių kūnų, surinkti aniergiją atgalios, paversta ja supererdvės poerdviniu pieno pakaitalu kad matinti visus DKK jų pačių pykčiu, teigiamosiomis ir neigiamosiomis išskyromis, surinkęs visas to atliekas ir pakramtęs, išleido per savo suberdvinės 4.15 išmatavimo kubinę šiknaskylę (dėl laiko erdvės bei matavimo sukeltų pokyčių THAP’ EHT’ Aih, nūnai žinomi kaip tapetai yra plošti, lanktstūs bei įvairių spalvų bei reljefų)

visi DKK nepripažįsta tapetų kaip dekoro pas savo pranašus, aplenkia tuos tikinčius ir netikinčius kurie juos turi. O tie kurie juos propoguoja bus pramesti kai pramestasis Prikaltęjas bus bus amžinai priverst stumti savo falosą į begalinį plyšį tarp durų i visuotinio pasitenkimo ir aukščiausiosios palaimos kambarį.

d4mesio, tapeta- labai pavojingas nūdienų prakeiksmas, tai geras įrankis netikinčiūjų rankose, ir naudojant specialius burtus jie gali ikalinti pranašus amžinajame tapeto rulone (panašiai buvo įkalinti ir Senojo EghIpHtos (egipto) pranašai, juso vyniodavo i kažką, primenantį dabartinius tapetus.) o mielieji DKK sergėk šią nekaltąja sielą … (netikintiesiems siūlama tiesio įsijungti ties nudorytu laiku {Minutės:Sekundės}6:30)

Dievas SHAKhAAAAA linki savo pranašams ir tikintiesiems stiprybės, jei anieji priverst kęst tapetų pažeminimą ir visuotinį moralinį sutrypimą.ir taip jau 20 metų…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

Feliksas2010-10-19 11:57

Sveiki,
Manau jus turite psichinių problemų. Skaitant šį bloga man ištikro darosi bloga… Man gėda, jog ant Lietuvos žemės yra tokių isigimelių, kurie rašo ir nežino pusė žodžių kuriuos naudoja. Man taip pat susidarė nuomonė kad jūs nesatė matė pizioko ir esate visiškas dzibilas.

pranashasgzhegoshas2010-10-19 23:29

dankeshon, feliksai. o tamsta beskit man pirštu prašau į žmogų, kuris dabar gi jau būtų sveikut sveikutėlis. nagi ? pasukite savo makaulę radot ? ak tai jūs pats ? šaunu tad šaunu, tenepražudo jus Jūsų, gerbiamasai arogancija. pažįstu asmeniškai tik vieną žmogų kuris mano manymu neturi kažkokių problemu. ne tai ne aš kaip bebūtų gaila.

o jeigu nepatinka kaip aš einu iš proto tai neskaitykite :)

čia mano humoro forma, kas supranta - valio. nesiruošiu nei aiškint nei ką :)

ai beje tamsta irgi manau psichikos problemų, tik deja negalite jų išreikšti, nes mat bijote visuomenės ir pats savęs, netgi taip vat. išlys, ne dabr tai senatvėje jeigu tokios sulauksite :)

Juodasis Žmogus2010-10-24 23:13

TL;DR, bet vistik linksmas žmogelis tamsta esi, esu skaitęs ankstesnius tavo darbus, manau galėtum eit į humoro klubą, jeigu dar toks yra greit jie tau ten vietos surastų ir viešai apie politikus galėtum papokštaut.

pranashasgzhegoshas2010-11-21 02:01

ir mane uždarytų psichiatrinėn ligoninėn. nes matai nepolitkorektiškas būčiau gal. arba dar ką nors sugalvotų. juk seimas - vis dar senų komunistų šutvė, o jeigu nesi susipažinęs su jų metodais - marš į biblioteką.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras