BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

paslaptys tyrimai ir kriminalistai

pranašas būdamas pasmerktas skęsti gilioje karmos ir moralės shakhHHHhhhHHHhoje nusprendė išduoti didę paslapptį apie savo gimtinę, nusotabųjį žamutinių čiubekistanijos kalnų viršukalnės slėnio trečio aūlo penkto padjiezdo padvalo kronikos penktą puslapį: jis padarytas iš kopūsto lapo. eilinio balto gūžinio kopūsto kaip ir visur. ko jūs tikėjotės? čiubekistanas - pagrindinis pasaulyje gūžinių kopūstų eksportuotojas, užimantis 10 procentų pasaulio kopūstų eksporto rinkos ir iš to gaunantis 15 procentų BVP. čiubekistane kopūstas - kaip bulbašenkijoje bulbė, ir tabakas ir rūbai ir pampersai ir šikinyčios daromos iš jų. prezidentas Smaukšluštas Zalupaščenko pats asmeniškai prižiūri 25 gigahektarus nacionalinių kopūstų sodo. be abejo jam padeda 250 specnazo kariuomenė prižūrinti 2500 karininkų ir puskarininkių kurie savo ruožtu vadovauja 2 500 000 kariuomenei iš seržantų ir kt kareivių. kariai savo ruožtu uoliai darbuojasi laukuose išnaudodami kiekvieną skirtą minutę, kiekviną batų bei kitų spec įrankių porą prižiūrėdami 50 ten dirbančiu polit kalinių bei pabėgelių iš kaimynų. uoliai darbuojasi politkaliniai vėzdo, palkos, bei čiabato vejami.

atlikau tyrimus - fekalijose nieko neradau spuogo išspaudose taip pat ne kaip ir kituose kūno išskyrose. nieko tik vanduo ir druska.

o kriminalistai prie ko? nes jie turi kaiką bendro su banginiais, iguanomis delfinais ir antimis. meiga atmerkta viena akim.

telydi jus shakhos smarvė. kaip ir kojinių smarvė. smirst.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras