BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

kasdienybė peržengė tikėjimą

pisau ir tapšnojau ant kiek gražu gyvent, vieni pranašai nuodijas kasdienėj alkokišenėj, vieni, pizdasultėm apspangę ir papo prisiurbę apsimeta gudriais, sako kad laimingi. mankurtai. jie visada laimingi, vieni iškrypę, dievubes maišo, kaišo kitam šiknon “pagaliuką” ir sako kad ten pirščiukas, išgeria, pauosto ir sako kad gardu. vieno sako kairę kiti sako dešinę vieni rėkia naciai fašistai kiti - pederastai, komunistai. o aš palaikau vidurį, tik ne tą kur centre tarp subinės žando vieno ir kito, o tą kur per centrą smegenim vadinamas. pisau, su dideliu noru išprievartaut visą pasaulį vienu metu metriniais dildosai nieko negausiu. teks su “pagaliuku” one at a time, vieną po kito. bet ne per griovį tarp žando kairiop ir dešinio, o per galvą.

pisau bet jau nebetapšnosiu, arba krakeriai aptingo arba programeriai koorporacijų gauna daugiau pinigo, geimo įsirašyt neįmanoma o pornūcha jau atsibodus. tekstas didaktinis? būt to negali, niekada netikėsiu. o gal visgi reikėtų įsigyt kitokią religiją? dėjau aš savo supuvusį protinį dantį.

o kaip nūnai trykšta visi JENtelektu (pogalais rašant vos nesupisau vieno mygtuko) chebra sako, mes profesoriai, chemika geodezinykai politikai ir profesionalūs fūrų vairuotojai, o jūs, praščiokai iš bambalių fabriko. pisau ant tokių ir tris kart tapšnojau, nes jiems mat profesorius “meška” pasakė kad gert savo myžalą gera ir sveika, avinėliai pasitiki, perka kateterius, sveiksta…

nepisiu, bet gerai dar aš patapšnosiu, jeigu mano tekstus šūdais savo apšauksit. puiku, dirvą trešim kartu, gal kas gero užaugs čia? na gerai būtų dar zombio smegenų, bet kur tau, aids neišgydo nesukurs nieks ir zombių. graudu, o galėtų, nes kaikurie gal jais pavirtė, jie skolingi man litų, galėtu susimokėt už jų žmogžudystę.

pisau, nebetapšnosiu, jūs visi tokie faini ir gražūs… o kai paprašai cigaretės pradeda loti staugti ir šaukti lyg lyg bučiau paprašęs duot pravažiuot automobilių ir per savo kvailumą, padėjęs kitiems, supiščiau jūsų supisto fiato chujovą sėdynę.

dėjau aš skersą, žmogėnai, jūs visi apsipiskit išsivalykit išsitriekit o tada turit teisę man parašyti, paklausti kaip gyvenu.

aš baigiu.

ne ne dar palaukit prisiminiau, juk blog’as apie dievybes? jūs taip vis dar galvojate? tad išsižąginkit (rodos taip tas žodis dėliojamas……) ak taip, tad išsižąginkit savo kristum ir jo kančioms, tris kart per dieną, analiniu kryžiumi. štai jums mano religija, ir dar gerai manrodos aš sugalvojau, ne ne dėl išsižaginimo kryžiumi, o dėl to kad lietuviai būdami kultūringi, vietoj slavonskos pyzdos (raitosi dabar grabe kalbinykai) turi nuostabų žodį - makštis, tad vietoj pizdiec, ištiktuką vartosiu makštykšt, natūralu kad vietoj pyyyzdaaaaaaaaa, sakysiu, makštis, na o pyzdon lengvai pasikeis į makštin, na o šits man patinka labiausia ir rusensko neturi ANALogo, žodis be galo baisus ir naujadaras tikras, nusako gyvenimo prasmę, sunkią vaikystę ir galima jupo apibūdint pačius baisius dalykus, drakonus, raganas, artimus draugus ir jų naminių gyvūnų paklusnumo lygi, taip pat mėsos ir pieno pridegimo laipsnį, taip pat, visgi labiausia šis žodis apibūdins kasdienį mūsų gyvenimą, gan nekrofiliškoje terpėje, tai nusotabus žodis - MAKŠTYSTĖ

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras