BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

heterogeninio heteroseksualaus neištvirkusio vienuolyno statyba

dievas shakhąąąąą pasipiktinęs savo ankstesniais veiksmais prieš pranašą nusprendė susimilti ir susimildamas dovaną padovanoti idant išgelbėti nuo pikto blogo ir prasto gyvenimo savo tikriausiąjį pranašą gržegorzhą leidžia jam statyti kosmogenezės ir visuotinio nepasitenkinimo vuonuolyną iš carbonizuoto ligeruoto deimantinio šūdo kurį tiekia pranašui per picų išvežiojimo tarnybą aštraus padažo pavidalu. just add water.

Kosmogeniškas deimantinis arba kitaip sakant haupt oberst fekalischen tai ne tik virškinamojo trakto išeinamosios angos konstruktas, tai kurkas daugiau.

HOF (haupt oberst fekalischen) savybės: nedegus, nemetališkas beveik tris centurijas išlaikantis aromatą(išlaiko aromatą vienodą, po trijų šimtmečių defekalizacijos ir devalvacijos paveiktas kubliaus krize (visi mažiau valgo o todėl mažiau šika) po to netenka savo smardumo tokia formule: 0.0000000001 procento kas dekadą), niekada nekeičia spalvos, išlieka visada toks pats žavingas ir gražus it kūdiukėlio netikėtumas (kūdikėlis Jebausis arba jeshua tokios spalvos buvo neturėjęs nes buvo žarnyninis albinosas - zombis, t.y. šiko jau baltu šūdu.)gaminamas pagrinde iš minėtojo padažo. sutvirtinamas kebabu, cola, lašiniais su raugytais kopūstais bei sushiu.

statybos darbams buvo ir kolkas yra naudojami: mėšlavėžio gvoltus vis dar atliekantys amišai iš šiaurės čiubekistano, taip išsimokantys savo bankui už paskolą naujiems autams, jie jų neperka o perka licencijas autentiškoms autinėms kanapėms auginti, ir kadangi iš kanapių neuždirba jiems tenka daug mokėt. kaip ir tenka mokėti maximoje už perdirbtus hidrogenizuotus augalinius riebalus esančius sviesto produktuose bei majonezą esantį salotose. maximos salotos - įdomus reiškinys kuris primena gyvenimą egipte, kur kiekviena karta gyvena namo atatinkamame aukšte, taip ir maximos salotų majonezas, gyvena tose pačiose salotose po tris keturis kartus kol iš salotų nepadaromos šlepetės, pienas ar kita produkcija pažymėta marke “madė in china”

kiti, ytin svarbūs dalykai: vokietija prieš futbolą laimėjo ispaniją.

pranašas tsikišvilis sensta, laukia artimos pencijos ir daugėjančių žilaplaukių, o taip pat algos naujo darbo naujo buto naujos mašinos ir naujos paskolos banke.

kiti pranašai glūdi aštrioje nežinoje paneigę kosminius kūnus už ką bus nubausti žmonomis, vaikais, savo asmeniniais butais, daugeliu pinigų ir buka neapsakitinai patogia laime gyvenime.

pranašas su jumis, šakhąąąą vinuolis iki kol dziun dziu pranašė juos išskirs. per amžius priukst ir tebunie taip.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras