BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

faktai blynai ir tai kaip netampoma

keli faktai apie pranašą, dievus, pasaulį ir bakterijas:

pranašas G yra didis ne vien dėl savo erezoerektinio nušvitimo galimibių bei totalinio atsidavimo dievams gyvenimo būdo bet ir dėl to jog pranašas G turi įrodymų dėl ko jis yra didysis ir dėl panašas ir dėl ko G. didysis dėl to kad anojo pilvas, dabar aišku suspaustas kaip neutroninė žvaigždė iš tikro yra dydžiu sulig dešiniuoju dievo shakhąąąąą pusrutuliu, arba trys ketvirčiai saulės sitemos jupiterio planetos šiaurinio pusrutulio. o nesmenga žemėn todėl kad dėja yra prakeiktas dievo ghul dharam superliaukų superpieno, kuris sustabde pranašo G susipaudimą iki kritinės masės, žemės centro pasiekimą ir totalinį šios amoralios planetos sunaikinimą planeto-analiniu būdu.  tačiau dar pranašas G turi savybę smirdėti nusotabiuoju dievu SHAKHAAAAAAAAAAAAAAAAA, idant pilvas sudarytas iš fekalinų, dalelių mažesniu už atomą, skriejančiu griečiau už šviesą ir jeigu pataiko jos į nosį tai labai smirda, nežinia iš kur kaip ir kodėl, ši smarvė, arba dieviškasis odekolonas, yra siunčiama pranašui G bangomis nuo artimiausio pulsaro Gemingo esančio ažu 250 parsekų. nors vanduo ir nuplauna smarvę tačiau ji ir vėl atsiranda, dėl dažno pulsaro pulsavimo be abejo. dėl šitos priežasties pranašas G turi būti laidojamas turiausiame pasaulio miške arba deginamas ant laužo iš mamutų kaulų nes kitokių būdu bus išnakinta vietinė ekosistema ir tai pradės grandininę reakciją, kai drugeliui amazonėj nukris sparnai ir tai bus didi tragedija idant drugeliai, jei ne kopūstiniai ar naktiniai, šventausi padarai iš kurių dievas shakhąąąąą pagamino pirminę paranašo G ląstelę. naktinių ir kopūstinių drugelių sriuba - didus delikatesas prie kuri tinka marinuotos žuvies arba ančiasnapio kaiušinio užkandžiai.

blynų kepti galima nemokėti tik didiesiems pranašams, idant kartą, anot skviskvaskvildochų ritinių atsirado vienaakis vienakojis vienakiaušis vienainkstis vienaplautis “didvyris”, kuris norėjo dievą Shakhaaaaaaaaa nužudyt pasidengęs save blynais iš tritonio akių, drakono žvynų bei supermomento, laimė visa ta kad momentas sustingo anam kvailiui nespėjus iškrėsti ko nors verto dievo SHKAHAAAAAAAAAAAAA dėmesio, bet dievas pamatė klsatą vėliau ir nebeleido pranašams kepti blynų, mat nuo jų dievui kyla nekokios atsosijacijos, sukeliančios falsh-šeisizmą, bekvapio beskonio beveik bespalvio kremo išmetimą į aplinką per konditerių rankas, konditeriai tai vadina bušė kremu.

dar apie pasaulį ir bakterijas. bakterijos būna geros blogos arba poxuj kokios jos būna, nes ne tame estmė, estmė tame kad jeigu kada nors susapnuosite moterį romantiškame kambaryje įsuktą į lavašą, visą padaže ir ututiu kokią gražią, žinokit, tai ghul dharam žaidžia jūsų protu, bando įtraukti į majonezo pinkles tam kad paversti pranašus superpienu. o gi paprastus kebabus valgyti sveikintina, idant jie tikros stiprybės ir pasisotinimo šaltinis.

jūsų nusotabusis pranašas Grzhegorzhasz

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras