BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

erezoerekcijos ir nušvitusios šūdo pašvaistės skriemuliai

šūdas ir myžalo kibirkšties neskels, bet myžalas kibirkštį skelia, nes kokio bybio myžt ant aukštos įtampos laidų?    taip byloja san sasančio tripizdaburnio pedlereasto trečios kategorijos ir penktos kartos elektrikų prarabo  išmintis perduodama iš kartos į kartą.

o dabar apie nųdienos aktualijas:

Furh bularh išvertus iš senovės sėdsubinitų kalbos reiškia “debilai lauke ir vėl nedirba” tai tokia laisvalaikio praleidimo forma kai kaimo tinginiai debilai ir veltėdžiai susirinkdavo pažiūrėti kaip jų gentainiai kasa arbūzus arba skina bulves arba ravi obelis. po to vienas lochas prišiko tokį stangrų ir idealų rutulio formos kamuolį kad jam buvo px ką su juo darysi, ir pradėjo furh braleriai (tie patys tinginiai, išvertus iš sėdsubinių kalbos) spardyti tą uber šūdbombę. buvo jinai maždaug šiuolaikinio fūhlės kamuolo dydžio. beje gimdytojas sėkmingai mirė agonijoje ir apie jį tešinoma kad puvo jis laimingas iš vietoj jo išaugo obelaitė duodanti šviežių persikų, tačiau nuodingų. o tas spardymas evoliucionavo ir dabar netgi ginčinamasi sportas tai ar epidemija? nes sportuoja tiktai spardytojai o stebėtojai nūdienų tinginiai, sėdi naudodamiesi neotechnologijomis savo chamūrkėse kaip chamiakai ir ėda šlamštmaistį ir geria cento alų. tai čia tipo nac. sportas tokis dabar.

apie kitas bybdėjystes ir senolių dėjones:

senoliai kaip dėjavo taip dėjuoja užkrėsdami jaunimą sakydami kad geriau einam parukyt, nichriena tu jaunuoli neišmanai apie gyvenimą arba šeria jaunimui stambiagabalinį keptą pochujiną užpildami alkogolium. dėl to smegenai gamina depresinus kurie būdami šūdinos dalelės, paskleistos mambuktuko ir skleidžiamos lytiniu būdu plinta ir verčia žmones eiti į merlin mensono koncus ir po to dachuja žudyt žmones, taip kad ne mensonas kaltas, o pochujinas su alkogoliu ir lievi neproduktyvus senoliai.

vienuolyno statyba

idant norėtų apsisaugoti nuo shakhąąąą rūstybės jūsų pranašas kaip tikras kitaicas namą vienuolynui pradėjo statyti nuo stogo, dėja šakhaaaaaaaa ištiko astralogeninės diarėjos priepuolis ir apšiktas liko ir stogas ir prarabas ir stroiščikai. statybos sustojo,valomės dangiškają palaimą nuo betonvežio. bet vienuolynas bus!

pranašo gyvenimas ir lyties keitimo operacija:

operacijos gyvenimas nebuvo gerai galbūt nes blogai nėra. arba sudėjus viską į vietas tai operacijos nėra ir nebus, gyvenimas netoks jau ir blogas, jeigu gerai negalvoji. o jeigu negalvoji tai jis blogas taip ar taip, arba dėl to kad negalvoji ir esi debelnutas apšiktišpistelis arba dėl to kad taip chujova, kad nėra kada apie chujovumą to gyvenimo ir galvoti.

iki kito protrūkio, mielieji skaistytojai, tebunie dydysis dievų ketvertas jus saugo myli baudžia ir dulkina kaip tik gali…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras