BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

cig - hanh-ahai arba kaip gimė rūšys.

kartą dievas shakhAAAAAAAAAA besivartydamas savo paties išskyrų fontanėlyje ir kurpdamas naujas idėjas išsikapštė iš savęs parazitoidą, parazitoido vardas buvo cigas, cigas untermenšijus. cigas untermenšijus laukėsi, ir pagindė hanahą - savo paties, būties, nelemties, kelių statoilo bačkų, trijų skudurų ir penkiolikos plaukų marmalą. po to jie padarė šou, kad ieško vyro ir žmonos, apsižėnyje ir nelabai ilgai ir labai netgi nelaimingai pragyvenę paskleid į pasaulį ciganahus, šiais laikais žinomus kaip Romus arba tiesiog čiugonus, čigonus, ciganus, valkatas narkomanus ir bezpridelnikus. ciganahai pradžioje visko neprašinėjo nei pinigų, nei arklius vogė ar vištas, nesišaudė su aplinkiniais ir nepardavinėjo chujovų narkotikų. nes tiesiog viso to neturėjo ir to nebuvo. pragyvenę tūkstantį o gal du metus šakhos pašonėje sukurpė planą - nuversti dievą shakhąąąąą, taip ir padarė bet nesitikėjo visi būt išmesti pamatinio astralinio hipersrauto į kostmozo platybes, dėja pataikė į žemę, ir ten liko gyventi vogti narkotuoti ir kitaip trikdyti shakhos malonę žemėje. ciganahai, arba kitaip tarian rūbeliai su šūdeliu, gyvena prūvomis, vadina tai taborais (tarboran - iš senovės mambuktukolių kalbos reiškia šūdo krūva arba aukso luitas, priklauso nuo prasmės)  bet netgi ir atitrūkę nuo savo krūvelių visgi vagia viską - magnetolas, papuošalus, rūbus ir dujas. didysis pranašas, būdamas ištikas šakhąąąąąąąąą tarnas, praneša jog ciganai, unikalia untermenšų ryšimi būdami, nusipelno amžo gyvenimo. kosmose. atvirame, geriausia prie juodosios skylės.

kovojant su ciganahais, škias gerinant viesuomenės būklę (nes blogaiu tiktai 50 metų gyvenimo kubilistano diktate) geriausia tinka, sulaukti momento, kai ciganahai randą kibitką (senovės neoandertalijos kalboje - kibitkus (panašiai kaip trutkus) reiškia judėti, dabar tai betkokaia transporto priemonė naudojanti kurui mėšlą, kanopas, tritono akis arba neatsinaujinančius išteklius) radę arba pavogę kibitką jie bando skleisti savyje esančius parazitoidus - cigus po pasaulį, vienintelis tinkamas būdas yra sunaikinti užterštą kibitką, ir pačisu ciganahus tam panaudojus prieštankines raketas (minimum 4 vnt), kūjus (2 vnt) arba pasirinktinai vieną vienetą fūros, traukinio, tankos arba traktoriaus “belarus” ratą. (tarpkitko, bulvėmis varomas traktorius “belarus” laikomas ekologiška primonė bulvių sodinimui, kasimui, ravėjimui bei, uždėjus akėčias laiko tręšimui ciganahais)  sunaikinus ciganahą, iš jo gali pabirti centai, švikrštai magnetolos arba kiti daiktai kuriuos jis išpėšikavo, arba iškaulijo iš gerųjų piliečių, juso geriau atiduoti senelių namams, maža kas, dar cigais užsikrėsi…

ciganahai, be to kad esti puiki trąša, gali tapti geru dekoru ant židinio, kabėti vietoj kilimo ar kalėdinių žaislų, puikiai atstoja radijos vaidemnį (ypatingai esant šalia ciganaho palikuiniui pakabintam ant tvoros (kabinti reikia kol ciganhas dar kvepuoja ir juda!!!)), bet, perspėju, jog ciganahai gali užkalbėti dantis ir paskrukti, ypač esant blogam įtvirtinimui todėl geriausia yra ciganhą priklijuoti moment klijais, įlieti į sieną arba pribetonuoti kojas rankas ir sėdmenis prie grindų lubų ir t.t. geriausia yra laikoma ciganhą privirinti. pasibaigus ciganaho galiojimo terminui, arba jeigu jis jum atsibodo galite trešti juo rožes, medžius, krūmus, komposto duobes bei elektros stulpus, be to aukštos įtampos linijos, papuoštos ciganahais tikrai pralinksmins jūsų vietinė bendruomenę. kyla klausimas, kaip gauti ciganahą ir kur? eiti į taborus - pavojinga jūs galite tapti ciganaho auka, labiausia apsimoka ieškoti ciganahų kai jie būna po du - tris, tada juso galima atsivylioti dešra, cigarete, alkoholiniu gėrimu arba taikliu šūviu migdomaisiais arba kulka.

duokdie, nesulaukite svieto galo, o sulaukite kalėdų, ir tepapuošia jūsų kalėdinę eglutė bent trys - penkis ciganahai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras