Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-01-07

įsišventinimas pagal dievus

Publikuota: Be temos

jūsų pranašas nūnai pradėjęs kalbėtis su akmenimis jų vaikų valgymo pagalba, skelbia jog keturių kostminių visuotiniu sutarimu jų tetrachinėje benduomenėje, pranašas grzegorzhas nuo šiol yra tikrasis dievo shakhaaaaa pranašas. gavęs įšventinimą per šventę trydalos panosos naujuosiuos, pranašas patyrė tris paras šakhos išbandymu diarėja, ir tris paras apsiryjimo už tris pradiarėjintas dienas.

dievų paranašai renkami: mirus vieno iš didžiūjų dievų pranašui, jo vietą užima kitas. panašiaip kaip su reinkarnacija. pranašai to paties dievo atgimsta kas keturias kartas, t.y. apėjus didžiajam kosminiam tetraratui.prieš pranaša G, pasaulį valdė pranašė sierdfrygulda buvusi dievo ghul’dharam pranašė. moteris turėjusi didį pasisiekimą dėl savo įspūdingo biusto apimties grožio bei proporcijos. dėja mirė taip pat nuo savo džiaugsmo. miegojo ant pilvo ir užduso savo paties krūtimi. baisu.

įšventintasis dievo šakhą jo pasiuntinys tapo atsparus betkokio pobudžio skrandžio ir žarnyno virusams ir įgijo imunitetą šūdams kaip apskritai.v iltys susiburti su betkokia šio pasaulio patele taip pat dėl to žlugo ir pranašas G nuo šiol yra pasišventės tik jo dievo malonės skelbimui.

Patiko (0)


Atgal į: įsišventinimas pagal dievus