Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-10-18

Tapetų gimimas bei generalinis generalinio generolų generalizmo generalizavimo/ mini- EuroRemonto planas. Nepolitkorektiškai.

Publikuota: kasdienybė. religija virš tikėjimo galios

Tapetų gimimas bei generalinis generalinio generolų generalizmo generalizavimo/ mini- EuroRemonto planas. Nepolitkorektiškai.

Nūnai Pranašas Grzegorszhas, nekeliaudamas po dykumą 40 dienų, naktų, minučių sekundžių ir valandų, aptiko netai savyje netai tarp išorės tokį paradoksą: TAPETAI. Tai kažkoks neaiškios kilmės, bet gan aiškios paskirties netai audeklas netai popierius netai paveikslas netai stebuklas, nors iš tikro prakeiksmas. Tapetus išrado antai jau seniai pamirštas niekam nežinomas BLET TAIP JAM IR REIKIA, net ne žmogus o galiu pasakyt hiperboloidinis astralinis egzoskeletinis endotermiškai neaktyvus ir morališkai žlugęs padaras. Net ne padaras, o blogio energija, blogumą savo išleidęs per perkamumo populiarumo reklamos ir homo sovietikus palikimo mezosferinę prizmę, antai išsiūsdamas ją visomis keturiomis kryptimis apteršti didžūjų kostminių kūnų, surinkti aniergiją atgalios, paversta ja supererdvės poerdviniu pieno pakaitalu kad matinti visus DKK jų pačių pykčiu, teigiamosiomis ir neigiamosiomis išskyromis, surinkęs visas to atliekas ir pakramtęs, išleido per savo suberdvinės 4.15 išmatavimo kubinę šiknaskylę (dėl laiko erdvės bei matavimo sukeltų pokyčių THAP’ EHT’ Aih, nūnai žinomi kaip tapetai yra plošti, lanktstūs bei įvairių spalvų bei reljefų)

visi DKK nepripažįsta tapetų kaip dekoro pas savo pranašus, aplenkia tuos tikinčius ir netikinčius kurie juos turi. O tie kurie juos propoguoja bus pramesti kai pramestasis Prikaltęjas bus bus amžinai priverst stumti savo falosą į begalinį plyšį tarp durų i visuotinio pasitenkimo ir aukščiausiosios palaimos kambarį.

d4mesio, tapeta- labai pavojingas nūdienų prakeiksmas, tai geras įrankis netikinčiūjų rankose, ir naudojant specialius burtus jie gali ikalinti pranašus amžinajame tapeto rulone (panašiai buvo įkalinti ir Senojo EghIpHtos (egipto) pranašai, juso vyniodavo i kažką, primenantį dabartinius tapetus.) o mielieji DKK sergėk šią nekaltąja sielą … (netikintiesiems siūlama tiesio įsijungti ties nudorytu laiku {Minutės:Sekundės}6:30)

Dievas SHAKhAAAAA linki savo pranašams ir tikintiesiems stiprybės, jei anieji priverst kęst tapetų pažeminimą ir visuotinį moralinį sutrypimą.ir taip jau 20 metų…

Patiko (0)


Atgal į: Tapetų gimimas bei generalinis generalinio generolų generalizmo generalizavimo/ mini- EuroRemonto planas. Nepolitkorektiškai.