BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pamastymai

2010.08.18 metu menesiu ir dienu nuo netikro pranasho Jebašo gimimo

kasdienio pranašo , didžiojo G, pasakymai pamastymai ir aiškinimai.

Kas yra Moteris-Moteris, moteris-kekšė bei kekšė-kekšė

Moteris-Moteris (M-M) yra visa ko dieviško, gero, moteriško ir tikražmogiško dvasinė bei kūniška esybė viename kūne prote ir atvaizde. Tai moteris nesanti frigidiška, dažnai irzli ar tiesiog, užpisanti. Tokios moterys netik gerbiamos ir garbinamos, bet jos yra visad užimtos kitų vyrų. Pranašai negali tureti tokiu moteru šalia idant jie yra visad užimti skridiniu, knygu, raštų bei kitokios dieviškosios tirados, liturgijos, lieteraturos, litanijos ar šiaip šūdo krūvos pildymu.

moteris-kekšė(m-k). nepavadinsi anei žmogum anei moterim. Dažna turi gerus papus, ryžus arb blondinės plaukus, išryškina savo kūno formas idant parodyt tai jog ja galim dulkinti be eilės, be saiko, be gandono ir be jokios sąžinės graužaties. Dažnai tokios dedasi esančios ypatingos damos, išauklėtos ir rafinuotos.

Kekšė-kekšė, nėr čia ka daug apie tokais rašyt, nueini stoties rajonana ir pamatai. vo.
Apie moters ir kekšės rūšių bei porūšių susidaryma, veikima, bei vietą kostminiame gyvenime.

M-M, kaipo nuostabiasias kostminių kūnų kūrinys užima pačią aukščiausią vietą mirtiniame ir pomirtiniame gyvenime, joms netruksta sėkmės bei demesio, jos patiria daznai dideli gimstamuma taip skleisdamo savo teigiamuma, ju pienas turi kaikuriu GD savybių, dėl to vaikams gerti sveikas ir naudingas. M-M gyvybės sielos bei visuotinės laimės pradžia susikuria GD pieno liauku pradzioje, kai jos dar yra 13D matavimo ir tai iš ėsmės yra tobulybės erdvė nereikalaujanti paaiškinimo. Kiekvienoje iš GD krūtų yra bent po viena tokią mini-liauką, skleidžiančia superšviesos-pieno energiją i visas puses visuose matavimuose, tačiau M-M tipo organimo pradžią gaunama tik tuomet kai tosk energijso sruatas atsimušantis i visus keturiasdešimt vieną galaktikos kampą susiformuoja į gniutulą, einanti iš paralelinės visatos/matavimo per invertuotą mambuktuką/dziun-dziu, igauna sodria spalvą ir tyra aromatą. Tai pasitaiko gan retai kas ir nusako mažą M-M populiaciją šioje galaktikso vietoje. Anaiptol, jeigu srautas eina ne iš paraleles arba i kampus mušasi iš visatos užribio, bet vis dar eina iš GD ir per mambuktuką/dziun-dziu tada energijso pradmuo buna poliarizuotas kaip m-k pradmuo, kai išlieka GD dovanotas egzoskeletas (t.y. Kūnas) tačiau nera invertuotu kitų DKK savybių, todel protelis būna iškreiptas arbo jo nėra išvis.m-k tipas turetų su laiku pakeisti k-k tipą jeigu žmones progresuos, o jeigu ne tuomet M-M tipas išnyks ir m-k tipas užims jo vietą. M-k tipas yra lankstus, lintantis ir prisitaikantis, del savo savybių išgyvena gan atšiauriomsi salygomis nors jam tas ir nebūdinga ir nepatinka. Visai panašiai kaip tarakonai ar žiurkės.
Ai o k-k tipas atsirado dėl žmonių bukumo, nenoro tobulėti visomis kryptimis ir matavimais, taip pat del švento dauginimosi ritualo suteršimo ivairiomis piktomis medziagomis kurių ir taip nereikia mineti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras